STRONA:

Panele szklane i dekory do łazienki


W Magic & Style znajdziesz elementy dekoracyjne także do łazienki – oferujemy gustowne panele szklane do łazienki, które zachowują doskonałą trwałość druku i kolorów w każdych warunkach. Ponieważ nie szkodzi im wilgoć, szkło do łazienki to świetne rozwiązanie w pomieszczeniu, gdzie nieustannie osadza się para wodna - dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii szkło do łazienki jest dekoracją atrakcyjną wizualnie, a przy tym niezwykle wytrzymałą i trwałą.

W ofercie sklepu dostępne są liczne wzory dopasowane tematycznie, np. związane z wodą czy naturą, a także abstrakcyjne grafiki, które w atrakcyjny sposób wpłyną na wizualny odbiór wnętrza. Panele szklane ożywiają i rozjaśniają wnętrze, więc można dzięki nim uzyskać optyczny efekt powiększenia pomieszczenia. Nowoczesne dekory do łazienki to gwarancja zapewnienia sobie niebanalnej aranżacji dostosowanej do indywidualnych upodobań estetycznych naszych Klientów.


Szkło do łazienki – efektowne panele i dekory


Nasze dekory do łazienki to znakomity sposób, by uatrakcyjnić wygląd nawet niewielkiej łazienki. Jest to pomieszczenie sprawiające najwięcej trudności przy aranżacji ze względu na ograniczoną powierzchnię. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by wykorzystać do dekorowania także ściany – montując panele szklane do łazienki możesz zupełnie odmienić klimat wnętrza. Trwałe i eleganckie szkło do łazienki to prosty sposób na efektowną aranżację. Dostępne w ofercie sklepu dekory do łazienki obejmują różnego rodzaju wzory na szklanych panelach o różnych wymiarach – można nimi ozdobić całą ścianę lub jej fragment, np. nad wanną czy nad umywalką, nadając wnętrzu odmiennego, niepowtarzalnego charakteru.

STRONA:

JAK PRODUKUJEMY ?

Sprawdź naszą ofertę czyli
jak produkujemy panele
szklane, obrazy,
fototapety i inne.

JAK ZAMAWIAĆ ?

Sprawdź jak zmierzyć lodówkę,
pralkę czy tez ścianę przed
złożeniem zamówienia na
tapetę lub panel szklany.

JAK MONTOWAĆ?

Sprawdź jak montować panel
szklany,fototapetę lub naklejkę
zanim przystąpisz do pracy.

REALIZACJE

Zobacz realizacje i pomysły naszych klientów
na zdjęciach, które otrzymaliśmy.

W ofercie sklepu internetowego Magic & Style: grafika na szkle, druk uv oraz szkło z grafiką i inne elementy wystroju wnętrz. Zachęcamy do zakupów.

W szczególności polecamy obrazy canvas, wysokiej jakości panel szklany do kuchni , szkło do łazienki oraz obraz drukowany na szkle.

Biuro Obsługi Klienta - Bielsko-Biała, ul. Katowicka 3

Kopiowanie, powielanie oraz rozpowszechnianie treści i grafik ze strony www.magicandstyle.com - surowo zabronione - Magic&Style Śląsk Bielsko-Biała
Oprogramowanie: Sklepy Internetowe KQS.store
Projekt i realizacja : sucro.pl | Pozycjonowanie sklepu - Agencja LTB