office@magicandstyle.com

Reklamacje i zwroty

 

ZAWSZE SPRAWDZAJ PRZESYŁKĘ W OBECNOŚCI KURIERA!

 

Co zrobić gdy przesyłka jest uszkodzona?

WSZYSTKIE NASZE PRZESYŁKI SĄ UBEZPIECZONE I GWARANTOWANE!!!

Jeżeli przesyłka jest uszkodzona co robić?
1. Otwórz przesyłkę w obecności kuriera i sporządź PROTOKÓŁ REKLAMACJI PRZESYŁKI jeżeli towar w środku jest uszkodzony.
2. Opisz dokładnie jak przesyłka została zapakowana. Uwzglednij na piśmie, w PROTOKOLE REKLAMACJI PRZESYŁKI np. przekładki styropianowe, przekładki kartonowe, folię strecz i folie bąbelkową oraz inne zgodnie z rzeczywistością.
3. Opisz co zostało uszkodzone.
4. Opisz uszkodzenie zewnętrzne paczki, które spowodowało uszkodzenie towaru wewnątrz.
5. Skan lub zdjęcie czytelnego protokołu wyślij na nasz adres office@magicandstyle.com 

Po dotrzymaniu wszystkich powyższych warunków wyślemy ponownie wybrany produkt w najbliższym możliwym terminie bez dodatkowych kosztów.

Jeżeli wykryłeś uszkodzenia opakowania po wyjściu kuriera, reklamacja nie zostanie uznane automatycznie. Masz możliwość złożenia reklamacji u kuriera w terminie do 7 dni od odebrania przesyłki. W tym celu musisz ponownie skontaktować się z kurierem i spisać PROTOKÓŁ REKLAMCJI PRZESYŁKI. Jeżeli firma kurierska uzna reklamację wtedy możemy ponownie wysłać do Ciebie produkt.

 

Jak zgłosić reklamację?

Jeżeli zdarzy się, że po otrzymaniu zamówionego produktu wykryjesz niezgodność z zamówieniem; na przykład: nieprawidłowy rozmiar, materiał lub brak części składowych zamówienia skontaktuj się z nami i prześlij materiał dowodowy w postaci zdjęć cyfrowych na adres office@magicandstyle.com. W ciągu 14 dni roboczych wyślemy ponownie wybrany przez Ciebie produkt bez dodatkowych kosztów. Do rozpatrzenia reklamacji wymagany jest protokół reklamcji, a opakowanie zawierające reklamowany produkt musi zawierać wszystkie elementy wyposażenia dodatkowego będącego częścią tego zestawu.

POBIERZ PROTOKÓŁ REKLAMACJI

 

Różnica w odcieniu kolorów.

Drobne różnice w odcieniach kolorów nie zaliczają się do wad podlegających reklamacji, ponieważ  kolory,  z uwagi na różnice w odwzorowaniu przez różne monitory, faktyczne nie będą identyczne w 100% jak na Twoim monitorze. Jeżeli zależy Ci na dokładnym odwzorowaniu koloru należy zamówić próbkę kolorystyczną z fragmentem wybranego przez Ciebie wzoru.

 

Czy mogę zwrócić zakupiony towar?

Tak. Każdy zakupiony produkt możesz zwrócić bez podawania przyczyny do 14 dni od daty zakupu zgodnie z przepisami prawnymi dotyczącymi ochrony praw konsumenta przy zawarciu umowy kupna na odległość. Pamiętaj aby przed odesłaniem towaru zgłosić to do nas drogą pisemną na adres e-mail: office@magicandstyle.com. Zwracany w tym trybie towar zostanie przyjęty tylko i wyłącznie wtedy, gdy będzie odesłany w oryginalnym, nieuszkodzonym opakowaniu, z kompletną jego zawartością, a sam produkt oraz akcesoria będą nieuszkodzone, oraz nie będą nosiły jakichkolwiek śladów użytkowania. Do przesyłki konieczne jest dołaczenie PROTOKOŁU ZWROTU TOWARU.

 

Natomiast jeżeli nie zostało to ustalone inaczej, możliwość odstąpienia nie istnieje w przypadku towarów, które zostały zamówione i będą wykorzystywane na użytek prowadzonej przez klienta działalności gospodarczej.

Kiedy nie mogę zwrócić zakupionego towar?

* Jeżeli towar został zakupiony na specjalne zamówienie, a w szczególności w określonych przez klienta wymiarach, kolorach lub innych cechach szczególnych.

* Jeżeli towar nie znajduje się w standardowej ofercie sklepu magicandstyle.com

W powyższych przypadkach zakupiony towar nie podlega zwrotowi.

 

Jeżeli chcesz skorzystać z prawa do odstąpienia od umowy określonego powyżej,  towar należy odesłać na adres:

 

Sklep Magic & Style
ul. Jaskrowa 15
43-382 Bielsko-Biała

 

Do takiej przesyłki zwrotnej należy dołączyć PROTOKOŁU ZWROTU TOWARU. Sklep Magic & Style w ciągu 14 dni roboczych dokonuje sprawdzenia produktu. Jeżeli towar spełnia ww. wymagania zostaje wystawiona faktura korygująca. Oryginał i kopia zostają wysłane do klienta. Klient powinien odesłać podpisaną kopię faktury korygującej, a po otrzymaniu jej, w ciągu 14 dni roboczych, Sklep Magic & Style dokonuje zwrotu pieniędzy na konto klienta.