STRONA:

Obrazy MDF


Obrazy MDF MDF są drukowane na materiale easy stick i umieszczone na płycie typu MDF. To materiał solidny i odporny. Boki obrazu o grubości 10mm są zadrukowane. Całość pasuje do nowoczesnych wnętrz, gdzie docenia się prostotę formy. Obrazy MDF to obraz bez ram w perfekcyjnym wykonaniu i z bardzo żywymi kolorami, które szczególnie wyróżniają ten obraz i nadają wnętrzu efektowny styl. Dodatkowo obrazy MDF powlekane są zabezpieczającą warstwą laminatu, co chroni przed czynnikami zewnętrznymi i zapobiega wyblaknięciu kolorów. Zachęcamy do zakupów obrazów MDF w naszym sklepie.
STRONA:

JAK PRODUKUJEMY ?

Sprawdź naszą ofertę czyli
jak produkujemy panele
szklane, obrazy,
fototapety i inne.

JAK ZAMAWIAĆ ?

Sprawdź jak zmierzyć lodówkę,
pralkę czy tez ścianę przed
złożeniem zamówienia na
tapetę lub panel szklany.

JAK MONTOWAĆ?

Sprawdź jak montować panel
szklany,fototapetę lub naklejkę
zanim przystąpisz do pracy.

REALIZACJE

Zobacz realizacje i pomysły naszych klientów
na zdjęciach, które otrzymaliśmy.

W ofercie sklepu internetowego Magic & Style: grafika na szkle, druk uv oraz szkło z grafiką i inne elementy wystroju wnętrz. Zachęcamy do zakupów.

W szczególności polecamy obrazy canvas, wysokiej jakości panel szklany do kuchni , szkło do łazienki oraz obraz drukowany na szkle.

Biuro Obsługi Klienta - Bielsko-Biała, ul. Katowicka 3

Kopiowanie, powielanie oraz rozpowszechnianie treści i grafik ze strony www.magicandstyle.com - surowo zabronione - Magic&Style Śląsk Bielsko-Biała
Oprogramowanie: Sklepy Internetowe KQS.store
Projekt i realizacja : sucro.pl | Pozycjonowanie sklepu - Agencja LTB