O Sklepie

SKLEP INTERNETOWY
Sklep internetowy Magic & Style został stworzony z myślą o wszystkich tych osobach, które pragną poczuć się dobrze w przestrzeni zaprojektowanej i wymyślonej przez siebie. Staramy się wspierać pomysły naszych klientów, na życzenie klienta doradzamy i proponujemy nowe rozwiązania do domu czy biura, ale także restauracji czy salonu kosmetycznego. Jesteśmy znani z naszego indywidualnego podejścia do każdego klienta. Prawdopodobnie jako jedyna firmyw Polsce wykonujemy BEZPŁATNE WIZUALIZACJE przed zakupem produktu. Wzoru do wybranego produktu szukam tak długo aż wspólnie z klientem wybierzemy najlepszy końcowy efekt.

KAŻDY KTO WYŚLE DO NAS ZDJĘCIE KUCHNI czy SALONU bądź ŁAZIENKI z prośbą o wizualizację otrzymuję ją BEZPŁATNIE.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z tej możliwości!
SKLEP STACJONARNY
Działamy w całej Polsce i Europie, ale możesz nas odwiedzić w sklepie stacjonarnym w Bielsku-Białej przy ul. Jaskrowej 15. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 - 17.00.
Serdecznie zapraszamy do nas!


POMYSŁY
Mamy mnóstwo pomysłów na wnętrza, bo lubimy piękne przestrzenie! Wiele pomysłów powstało wspólnie z naszymi klientami. Każdy kto chce kupić zarówno produkt z wyższej półki jaki i tańszy znajdzie u nas rozwiązanie. Pomysły czerpieny tez z własnych doświadczeń i pasji. Szukamy nowych oryginalnych rozwiązań i zastosowań dla naszych produktów we wnętrzach.  Wszystko testujemy osobiście i czekamy również na Wasze sugestie. 

 

OFERTA PRODUKTOWA
W naszej ofercie znajdziesz panele szklane, fototapety, naklejki, magnesy, obrazy i artykuły dekoracyjne zarówno do domu jaki i biura. Naszą domeną są jednak panele szklane do kuchni i łazineki. Wszystkie produkty wykonujemy pod zamówienie klienta, nawet te które mamy w stałej sprzedaży w sklepie. Dlatego też każdy klient może zamówić wszystko pod konkrenty wymagany wymiar.


OFERTA MONTAŻU
Na terenie Śląska i Małopolski oferujemy montaż paneli szklanych oraz tapet i naklejek. Usługa każdorazowo jest indywidualnie wyceniana w zależności od metrów kwadratowych montażu oraz odległości dojazdu do klienta.
JAK PRODUKUJEMY ?

Sprawdź naszą ofertę czyli
jak produkujemy panele
szklane, obrazy,
fototapety i inne.

JAK ZAMAWIAĆ ?

Sprawdź jak zmierzyć lodówkę,
pralkę czy tez ścianę przed
złożeniem zamówienia na
tapetę lub panel szklany.

JAK MONTOWAĆ?

Sprawdź jak montować panel
szklany,fototapetę lub naklejkę
zanim przystąpisz do pracy.

REALIZACJE

Zobacz realizacje i pomysły naszych klientów
na zdjęciach, które otrzymaliśmy.

W ofercie sklepu internetowego Magic & Style: grafika na szkle, druk UV oraz szkło z grafiką i inne elementy wystroju wnętrz. Zachęcamy do zakupów.

W szczególności polecamy obrazy canvas, wysokiej jakości panel szklany do kuchni , szkło do łazienki oraz obraz drukowany na szkle.

Biuro Obsługi Klienta - Bielsko-Biała, ul. Katowicka 3

Kopiowanie, powielanie oraz rozpowszechnianie treści i grafik ze strony www.magicandstyle.com - surowo zabronione - Magic&Style Śląsk Bielsko-Biała
Oprogramowanie: Sklepy Internetowe KQS.store
Projekt i realizacja : sucro.pl | Pozycjonowanie - Agencja SEO LTB