office@magicandstyle.com

O Sklepie

SKLEP INTERNETOWY
Sklep internetowy Magic & Style został stworzony z myślą o wszystkich tych osobach, które pragną poczuć się dobrze w przestrzeni zaprojektowanej i wymyślonej przez siebie. Staramy się wspierać pomysły naszych klientów, na życzenie klienta doradzamy i proponujemy nowe rozwiązania do domu czy biura, ale także restauracji czy salonu kosmetycznego. Jesteśmy znani z naszego indywidualnego podejścia do każdego klienta. Prawdopodobnie jako jedyna firmyw Polsce wykonujemy BEZPŁATNE WIZUALIZACJE przed zakupem produktu. Wzoru do wybranego produktu szukam tak długo aż wspólnie z klientem wybierzemy najlepszy końcowy efekt.

KAŻDY KTO WYŚLE DO NAS ZDJĘCIE KUCHNI czy SALONU bądź ŁAZIENKI z prośbą o wizualizację otrzymuję ją BEZPŁATNIE.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z tej możliwości!
SKLEP STACJONARNY
Działamy w całej Polsce i Europie, ale możesz nas odwiedzić w sklepie stacjonarnym w Bielsku-Białej przy ul. Jaskrowej 15. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 - 17.00.
Serdecznie zapraszamy do nas!POMYSŁY
Mamy mnóstwo pomysłów na wnętrza, bo lubimy piękne przestrzenie! Wiele pomysłów powstało wspólnie z naszymi klientami. Każdy kto chce kupić zarówno produkt z wyższej półki jaki i tańszy znajdzie u nas rozwiązanie. Pomysły czerpieny tez z własnych doświadczeń i pasji. Szukamy nowych oryginalnych rozwiązań i zastosowań dla naszych produktów we wnętrzach.  Wszystko testujemy osobiście i czekamy również na Wasze sugestie. 

 

OFERTA PRODUKTOWA
W naszej ofercie znajdziesz panele szklane, fototapety, naklejki, magnesy, obrazy i artykuły dekoracyjne zarówno do domu jaki i biura. Naszą domeną są jednak panele szklane do kuchni i łazineki. Wszystkie produkty wykonujemy pod zamówienie klienta, nawet te które mamy w stałej sprzedaży w sklepie. Dlatego też każdy klient może zamówić wszystko pod konkrenty wymagany wymiar.


OFERTA MONTAŻU
Na terenie Śląska i Małopolski oferujemy montaż paneli szklanych oraz tapet i naklejek. Usługa każdorazowo jest indywidualnie wyceniana w zależności od metrów kwadratowych montażu oraz odległości dojazdu do klienta.