Polityka prywatności

 

Ochrona danych osobowych

Admiratorem danych osobowych Klientów w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U. z 2002 r., nr 101 poz. 926 ze zm.) jest Firma MAGIC STYLE, która gromadzi je i przechowuje przestrzegając obowiązujących przepisów prawa. Dane osobowe nie będą udostępniane osobom trzecim. Dane osobowe gromadzone są wyłącznie na potrzeby realizacji zamówienia, wystawienia dowodu sprzedaży oraz wysyłki towaru. Każdy Klient ma prawo wglądu do treści podanych danych osobowych oraz ich poprawiania i żądania ich usunięcia. Dane konieczne do zrealizowanie płatności przy pomocy serwisów Operatorów płatności nie są znane właścicielowi sklepu magicandstyle.com. Autoryzacja elektronicznych form płatności odbywa się na stronach internetowych Operatorów płatności. Sklep podejmuje wszelkie możliwe środki techniczne i organizacyjne, zapobiegające pozyskaniu i modyfikacji przez osoby nieupoważnione danych podawanych podczas rejestracji.

 

 

JAK PRODUKUJEMY ?

Sprawdź naszą ofertę czyli
jak produkujemy panele
szklane, obrazy,
fototapety i inne.

JAK ZAMAWIAĆ ?

Sprawdź jak zmierzyć lodówkę,
pralkę czy tez ścianę przed
złożeniem zamówienia na
tapetę lub panel szklany.

JAK MONTOWAĆ?

Sprawdź jak montować panel
szklany,fototapetę lub naklejkę
zanim przystąpisz do pracy.

REALIZACJE

Zobacz realizacje i pomysły naszych klientów
na zdjęciach, które otrzymaliśmy.

W ofercie sklepu internetowego Magic & Style: grafika na szkle, druk UV oraz szkło z grafiką i inne elementy wystroju wnętrz. Zachęcamy do zakupów.

W szczególności polecamy obrazy canvas, wysokiej jakości panel szklany do kuchni , szkło do łazienki oraz obraz drukowany na szkle.

Biuro Obsługi Klienta - Bielsko-Biała, ul. Katowicka 3

Kopiowanie, powielanie oraz rozpowszechnianie treści i grafik ze strony www.magicandstyle.com - surowo zabronione - Magic&Style Śląsk Bielsko-Biała
Oprogramowanie: Sklepy Internetowe KQS.store
Projekt i realizacja : sucro.pl | Pozycjonowanie - Agencja SEO LTB