office@magicandstyle.com

Panele szklane - Wrocław

Szklane panele zyskują w ostatnim czasie coraz większą popularność w aranżacji wnętrz. Dotyczy to zwłaszcza kuchni i łazienki, gdyż dzięki swojemu innowacyjnemu wykonaniu pozwalają zapewnić czystość oraz oryginalny wygląd tym pomieszczeniom. W Magic & Style oferujemy panele wykonane ze szkła hartowanego pokrytego najwyższej jakości folią ochronną. Materiały te zapewniają najwyższą odporność na wszelkie wstrząsy, czy pęknięcia, a także na jakiekolwiek zabrudzenia. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować naszym klientom z Wrocławia i okolic wygodę i trwałość na wiele długich lat.

 

Panele szklane do kuchni we Wrocławiu w atrakcyjnych cenach

Montowanie szklanych paneli w kuchni jest bardzo funkcjonalnym rozwiązaniem. W tym pomieszczeniu nietrudno o zabrudzenia, odpryski tłuszczu czy wysoką temperaturę, dlatego panele tak świetnie się tam sprawdzają. Wszelkie zabrudzenia można bez problemu usunąć ściereczką z odrobiną środka czyszczącego, zaś umieszczając panele przy piecach, nie ma ryzyka, że płomień lub pryskający gorący olej w jakikolwiek sposób uszkodzi powłokę szkła. Dlatego też szklane panele do kuchni są tak chętnie wybierane przez mieszkańców Wrocławia. W cenę szklanych paneli do kuchni wliczają się nie tylko praktyczne rozwiązania, ale także ciekawy i oryginalny wygląd - u nas kupisz panele tanio i sprawnie. Proponujemy bogatą gamę kolorów i wzorów odpowiadających wielu klientom. W ofercie znajduje się również możliwość zaprojektowania własnych oryginalnych paneli wpisujących się w wystrój każdej kuchni. Jesteśmy w stanie to zapewnić dzięki korzystaniu z innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Tworzymy panele na specjalnych i niezwykle czułych na kolory drukarkach UV z wbudowanymi rozwiązaniami graficznymi, aplikującymi starannie każdą kroplę farby.

Myślisz o montażu paneli szklanych we Wrocławiu? Zadzwoń, aby poznać szczegóły:

+ 48 739 099 379
+ 48 576 236 379

Wysokiej jakości kuchenne panele szklane - Wrocław

Indywidualne podejście do klienta zapewniamy również dzięki tworzeniu paneli szklanych o wielu barwach i ciekawych odcieniach, począwszy od jaskrawych, przez zwykłe, po pastele, co jest rzadkością na rynku. Już od wielu lat gwarantujemy wysokiej jakości kuchenne szklane panele we Wrocławiu i okolicach, dzięki którym jesteś w stanie wyróżnić swoje wnętrze i dodać mu nieoczywistych, aczkolwiek bardzo praktycznych w kuchni rozwiązań.

 

Panele szklane do łazienki - ozdoba do mieszkania lub domu we Wrocławiu

Szklane panele stają się coraz bardziej pożądanym elementem wystroju łazienek. Swoją popularność zyskują dzięki gwarancji utrzymania tego pomieszczenia w czystości i nadania mu niecodziennego stylu. Hartowane szkło montowane na ścianach dodaje wnętrzu stałej świeżości, dzięki łatwości czyszczenia, oraz pozbawia ryzyka pojawienia się jakiejkolwiek pleśni w tak wilgotnym miejscu. Nieraz słyszy się o trudnościach w pozbyciu się smug z kabin czy kafelek, jednak w przypadku paneli szklanych nie ma takiego problemu. Wszystko idealnie spływa z powierzchni folii, a blask szkła sprawia wrażenie stanu ciągłej nowości.

 

Najlepsze rozwiązanie do łazienki we Wrocławiu? Postaw na panele szklane

Panele szklane do łazienki są tak chętnie wybierane przez mieszkańców Wrocławia, dzięki możliwości idealnego dopasowania ich do tych pomieszczeń. W przypadku zwykłych kafelek często słyszy się o złym wymierzeniu i późniejszym ucięciu ich w połowie wzoru. Z panelami nie ma takiego ryzyka. W Magic & Style są one wykonywane na wymiar, dzięki czemu wzór, który wybierzesz, będzie się prezentował w całej swojej okazałości. Popularność szklanych paneli w łazience wiąże się także z ich niecodziennym projektem. Wybór ciekawego wzornictwa jest zależny jedynie od pomysłu na wnętrze. Jesteśmy w stanie wykonać najróżniejsze motywy i wzory, jakie tylko klient jest w stanie wymyślić. Takie rozwiązanie niewątpliwie zwraca uwagę i pomaga stworzyć łazienkę, jaką tylko sobie wymarzysz.

Dlaczego warto wybrać panele szklane Magic & Style we Wrocławiu? Okazyjne ceny

Głównie przez wzgląd na szybką i prostą wysyłkę paneli. Oferujemy wysokiej jakości opakowania, gwarantujące 100% ochrony, dzięki uzupełnieniu paczki o drewniane stelaże. W naszej ofercie znajdują się również usługi montażowe, dzięki którym klient ma pewność, że panele zostaną prawidłowo zamontowane. Sprawna praca i wieloletnie doświadczenie naszych pracowników pozbawia Cię ryzyka, że podczas montażu panel zostanie jakkolwiek uszkodzony. Zamów panele szklane do Wrocławia - można to zrobić naprawdę tanio, szybko i sprawnie. Oferujemy dwuetapową formę rozliczenia, składającą się z wpłacenia 30% zaliczki oraz uregulowania reszty płatności u kuriera dopiero w dniu otrzymania zamówienia. Dzięki temu jesteśmy w stanie dać naszym klientom gwarancję jakości produktów zarówno w Polsce, jak i na terenie całej Europy.