office@magicandstyle.com

Panele szklane - Katowice

Panele szklane coraz częściej zastępują klasyczne płytki naścienne. To nowoczesne rozwiązanie, które idealnie pasuje do każdego wnętrza. Jak to możliwe? Panele szklane dopasują się do wystroju, ponieważ klient może wybrać wzór do swoich potrzeb spośród wielu możliwości. Ten produkt powstaje ze szkła hartowanego, które wyróżnia się wysoką odpornością na zniszczenia. Niestraszne są mu przypadkowe uderzenia czy gorąca temperatura od kuchenki.

 

Zalety paneli szklanych do kuchni w Katowicach

Panele montuje się zwykle w przestrzeni pomiędzy górnymi szafkami a blatem. Bez żadnych przeciwskazań szklane panele mogą znaleźć się nad kuchenką – bez względu na jej rodzaj. Panele szklane są uniwersalne i będą dobrze wyglądać w każdym wnętrzu. Powinny zdecydować się na nie osoby, które nie lubią spędzać w kuchni zbyt wiele czasu na sprzątaniu. Po zamontowaniu szklanych paneli w kuchni w Katowicach wystarczy tylko przetrzeć je wilgotną ściereczką w celu usunięcia brudu. Ewentualne zaschnięcia lub pozostałości po tłuszczu trzeba będzie usunąć środkiem czystości, ale mimo to usuwanie brudu ze szkła jest prostsze niż z płytek oraz fug. Dobrze dobrany wzór paneli szklanych do kuchni w Katowicach umożliwia optyczne powiększenie przestrzeni lub jej ożywienie, np. w przypadku stonowanych barw wystroju. Szklane panele zachowują dobry wygląd przez wiele lat, dzięki czemu są opłacalną inwestycją.

Jesteś z Katowic i potrzebujesz pomocy przy wymierzaniu lub dobieraniu produktu? Zadzwoń do nas:

+ 48 739 099 379
+ 48 576 236 379

Panele szklane do kuchni dostępne w Magic & Style

Wszystkie nasze produkty reprezentują wysoką jakość. Druk na szkle jest wyraźny, a kolory są dobrze nasycone – gwarantuje to praca na najnowszym sprzęcie. Używamy drukarki UV z 2021 roku, która wyposażona jest w najnowsze rozwiązania graficzne i charakteryzuje się delikatną kroplą oraz świetną czułością na kolory. Z tą drukarką możemy drukować nawet intensywne odcienie zieleni i szarości. Wśród dostępnych wzorów szklanych paneli kuchennych znajdują się: przepiękne krajobrazy (górskie i nadmorskie), panoramy wielkich miast, owoce, abstrakcyjne wzory, kwiaty oraz wiele innych wzorów. Szkło hartowane zadrukowujemy z pełnym kolorem CMYK, dostępne są również warianty czarno-białe. Panele mają poziome ułożenie, tak aby idealnie wpasowały się nad kuchennym blatem w mieszkaniu lub domu w Katowicach.

 

Jak wygląda kupno paneli szklanych w naszym sklepie? Informacje dla klientów z Katowic

Po wybraniu konkretnego modelu paneli szklanych należy złożyć zamówienie, wybierając jeden z możliwych rozmiarów. Dajemy również możliwość złożenia zamówienia na szkło hartowane pod wymiar, którego realizacja zajmuje od około 5 do 7 dni roboczych. Panele dostępne są do odbioru w naszym sklepie stacjonarnym lub w formie wysyłki. Wysyłamy paczki do każdego miejsca w Polsce, a także w Europie. Zapewniamy dokładne zabezpieczenie przesyłki – wybieramy opakowania o bardzo dobrej jakości i wykorzystujemy technologię pakowania w stelaże drewniane. Każdy narożnik tafli szkła zabezpieczony jest plastikową ochronką, używamy również folii bąbelkowej, a cały karton owijamy folią strecz. Po odebraniu paczki na wszelki wypadek radzimy sprawdzić, czy podczas transportu panele nie uległy uszkodzeniu.

 

Korzystny system płatności

Jak wygląda proces płacenia za zamówienie? Nasz system rozliczeń jest bardzo łatwy. Składając zamówienie, klient płaci jedynie zaliczkę, wynoszącą 30% całej wartości, a resztę wpłaca kurierowi po odebraniu przesyłki - po upewnieniu się, że dotarła ona w nienaruszonym stanie.

Montaż szklanych paneli kuchennych w Katowicach

Nasza firma, oprócz sprzedaży, oferuje również usługi montażowe. Panele szklane wymagają odpowiedniego zamocowania, które zapewni bezpieczne użytkowanie. Zwykle wybiera się mocowanie przy pomocy kleju montażowego do szkła i luster lub specjalnej taśmy dwustronnej. Samodzielna próba montażu tych paneli przez klienta może skończyć się uszkodzeniem produktu (panele mają dość dużą powierzchnię, a ich grubość wynosi tylko 4 mm), dlatego lepiej oddać sprawę w ręce specjalistów. W naszym zespole pracują osoby z odpowiednim doświadczeniem, które szybko, sprawnie i profesjonalne zamontują panele szklane w kuchni w Katowicach. Usługa montażu paneli szklanych dotyczy Katowic oraz wszystkich miejscowości, które znajdują się w promieniu 150 km od Bielska-Białej. Cena montażu ustalana jest indywidualnie – w zależności od wielkości zlecenia oraz od przebytego dystansu.