office@magicandstyle.com

Obraz na szkle DRUM BASS

Obraz na szkle DRUM BASS

Zobacz

Obraz na szkle EDITH FANTASY

Obraz na szkle EDITH FANTASY

Zobacz

Obraz na szkle TIMES SQUARE

Obraz na szkle TIMES SQUARE

Zobacz

Obraz na szkle LA DEFENSE PARIS

Obraz na szkle LA DEFENSE PARIS

Zobacz

Obraz na szkle WENECJA O ZACHODZIE

Obraz na szkle WENECJA O ZACHODZIE

Zobacz

Obraz na szkle A VIOLET CITY

Obraz na szkle A VIOLET CITY

Zobacz

Obrazy na szkle - 3D, pionowe i poziome

Barwne, profesjonalnie i estetycznie wykonane obrazy na szkle to nasza specjalność. Wybrane wzory drukujemy bezpośrednio na szkle w technologii UV, dzięki temu nasze obrazy wyglądają bardzo atrakcyjnie i dają efekt 3D. Wybrane obrazy doskonale odwzorowują nawet najmniejsze szczegóły, są efektowne i bardzo starannie przygotowane. Obrazy na szkle montuje się na ścianie za pomocą eleganckich dystansów, które odstają od ściany na ok. 1,5 cm lub standardowych zaczepów jak np. do luster, które nie są widoczne na zewnątrz. Obrazy na szkle 3D wykonujemy w standardowych wymiarach jak i w dostosowanych dokładnie do Twoich wymagań. Każdy obraz na szkle robi wrażenie, ponieważ jest drukowany bardzo precyzyjnie i wygląda jak malowany, a ponadto zachowuje świeżość barw na lata. Zdecyduj się na obraz na szkle zamawiając wizualizację pod wymiar dla siebie. W Magic & Style zapewniamy każdy wymiar. Nie posiadamy gotowych elementów. Każdy obraz ścienny wykonujemy na zamówienie od podstaw. Skontaktuj się z nami w celu przygotowania wizualizacji obrazu na szkle.

Obraz drukowany na szkle do salonu i przedpokoju

W Magic & Style oferujemy naszym klientom nowoczesną usługę – obraz drukowany na szkle, otrzymywany przy zastosowaniu specjalnej technologii. Grafika na szkle daje niepowtarzalny efekt i wrażenie głębi. Dzięki zaawansowanej technice druku UV możliwe jest niezwykle dokładne odwzorowanie nawet najdrobniejszych szczegółów wybranego obrazu. Realistyczne zdjęcia lub nowatorskie grafiki to sposób na nadanie wnętrzu niepowtarzalnego charakteru. Obrazy na szkle sprawdzą się zarówno w salonie jak i przedpokoju. Już od samego wejścia do domu witać nas może przepiękny krajobraz na szkle.

Wydruki na szkle - modne szklane obrazy 3D do salonu

Z naszej oferty wybrać możesz grafikę, którą wydrukujemy na szkle pionowo lub poziomo. Wszystkie obrazy powstają przy wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi. Decydując się na nasze produkty, wybierasz ekskluzywną jakość druku, wyjątkowy sposób aranżacji wnętrz i atrakcyjną cenę. Na prostokątnym szkle wykonamy Twój ulubiony obraz w pionie lub poziomie. Krajobrazy czy abstrakcja wydrukowana na szkle wprowadzi przyjemną atmosferę w Twoim salonie i przedpokoju. Poza szklanymi wydrukami, nasz asortyment obejmuje także kolorowe obrazy na płótnie canvas oraz obrazy na płycie MDF.