STRONA:

Obraz drukowany na szkle


W Magic & Style oferujemy naszym Klientom nowoczesną usługę – obraz na szkle, otrzymywany przy zastosowaniu specjalnej technologii. Obraz drukowany na szkle daje niepowtarzalny efekt i wrażenie głębi. Dzięki zaawansowanej technice druku UV możliwe jest niezwykle dokładne odwzorowanie nawet najdrobniejszych szczegółów. Niezwykle dokładne i realistyczne zdjęcia lub niepowtarzalne nowatorskie grafiki to sposób na nadanie wnętrzu niepowtarzalnego charakteru.


Stwórz indywidualne wnętrze - obraz na szkle


Wszystkie obrazy na szkle powstają przy wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi. Powstały w ten sposób obraz na szkle posiada elegancki dystans w srebrnym kolorze – całość wymaga zamontowania z zachowanie odległości 1,7 cm od ściany na specjalnych mocowaniach. Wybierając obrazy na szkle w sklepie Magic & Style wybierasz ekskluzywną jakość druku, wyjątkowy sposób aranżacji wnętrz i atrakcyjną cenę. W asortymencie sklepu znaleźć można szeroką, zróżnicowaną paletę wzorów i stylów, które pozwolą dopasować obraz na szkle do charakteru wnętrza, jego stylu oraz do potrzeb Klienta.

STRONA:

JAK PRODUKUJEMY ?

Sprawdź naszą ofertę czyli
jak produkujemy panele
szklane, obrazy,
fototapety i inne.

JAK ZAMAWIAĆ ?

Sprawdź jak zmierzyć lodówkę,
pralkę czy tez ścianę przed
złożeniem zamówienia na
tapetę lub panel szklany.

JAK MONTOWAĆ?

Sprawdź jak montować panel
szklany,fototapetę lub naklejkę
zanim przystąpisz do pracy.

REALIZACJE

Zobacz realizacje i pomysły naszych klientów
na zdjęciach, które otrzymaliśmy.

W ofercie sklepu internetowego Magic & Style: grafika na szkle, druk uv oraz szkło z grafiką i inne elementy wystroju wnętrz. Zachęcamy do zakupów.

W szczególności polecamy obrazy canvas, wysokiej jakości panel szklany do kuchni , szkło do łazienki oraz obraz drukowany na szkle.

Biuro Obsługi Klienta - Bielsko-Biała, ul. Katowicka 3

Kopiowanie, powielanie oraz rozpowszechnianie treści i grafik ze strony www.magicandstyle.com - surowo zabronione - Magic&Style Śląsk Bielsko-Biała
Oprogramowanie: Sklepy Internetowe KQS.store
Projekt i realizacja : sucro.pl | Pozycjonowanie sklepu - Agencja LTB