panel szklany szkło do kuchni do łazienki grafika na szkle montaż pomiar projekt wzoru Warszawa Piaseczno pruszków wołomin zielonka
office@magicandstyle.com

Panele szklane - Warszawa

Kuchnia oraz łazienka to pomieszczenia, które oprócz tego, że powinny prezentować się w sposób estetyczny i ciekawy, to muszą być również praktyczne w użytkowaniu. Wilgoć czy różnego rodzaju zabrudzenia, powstające podczas przygotowywania posiłków w kuchni, czy podczas korzystania z łazienki sprawiają, że wszelkie elementy wystroju wnętrza, oprócz walorów wizualnych, muszą charakteryzować się również wytrzymałością, odpornością na różnego rodzaju niekorzystne warunki i jednocześnie umożliwiać ich łatwe utrzymanie w czystości. W tej roli doskonale sprawdzają się panele szklane wykonane ze szkła hartowanego i ozdobione oryginalnymi grafikami wysokiej jakości, które dostępne są w ofercie naszego sklepu Magic & Style. Tego typu elementy są zarówno doskonałym elementem dekoracyjnym, jak i praktycznym uzupełnieniem kuchni lub łazienki w Warszawie.

 

Panele szklane do kuchni w Warszawie - wyraziste wzory i niskie ceny

Panele szklane to bardzo praktyczny i estetyczny element wystroju wnętrza. Produkt ten sprawdza się szczególnie dobrze w aranżacji kuchni, a dzięki różnorodności wzorów i grafik, wpasuje się on zarówno w nowoczesne wnętrze, jak i kuchnie wykonane w innym stylu. Nasza firma zajmuje się produkcją tego typu paneli szklanych, które ozdabiane są następnie przy pomocy nowoczesnych drukarek UV, zapewniających wysokiej jakości nadruki, charakteryzujące się żywymi kolorami, wyrazistością oraz - co jest rzadko spotykane w tej branży - intensywną zielenią i piękną szarością.

Zadzwoń, aby zamówić montaż paneli szklanych w Warszawie:

+ 48 739 099 379

Szklane panele kuchenne chronią ściany przed zabrudzeniami

Panele szklane sprawdzą się szczególnie dobrze w okolicy zlewu lub kuchenki, ponieważ oprócz tego, że będą doskonałym elementem dekoracyjnym wnętrza, to chronią również ścianę przed wilgocią i zabrudzeniami. Dzięki temu, że panele te wykonane są ze szkła hartowanego, utrzymanie ich w czystości również jest bardzo proste, co jest dużą zaletą.

 

Nie wiesz jak ozdobić ściany w łazience? Postaw na panele szklane!

Panele szklane to świetny wybór nie tylko do kuchni, ale również do łazienki. Z racji tego, że produkty te są w pełni odporne na wilgoć, wysoką temperaturę czy zabrudzenia, łazienka to pomieszczenie, w którym sprawdzą się idealnie, ponieważ z racji niekorzystnych warunków nie każdy materiał będzie mógł się tam znaleźć. Panele mogą pełnić zarówno funkcję dekoracyjną, jak i zabezpieczać ściany lub inne elementy łazienki w Warszawie przed wodą czy zabrudzeniami powstającymi podczas np. kąpieli. Panele tego typu nie tracą swoich walorów estetycznych, a utrzymanie ich w czystości jest bardzo proste. Z tego też względu panele szklane są praktycznym elementem dekoracyjnym do łazienki - ich ceny zaczynają się już od 455 zł.

 

Montaż paneli szklanych w Warszawie

Chcąc, aby panele szklane w Warszawie prezentowały się estetycznie w danym wnętrzu i były zamontowane w sposób prawidłowy - i co bardzo ważne - bezpieczny, kluczowy jest ich odpowiedni montaż. Z tego względu nasza firma zapewnia profesjonalny montaż paneli szklanych na terenie Warszawy, który realizowany jest przez wykwalifikowanych profesjonalistów. Rozwiązanie to sprawia, że panele z pewnością zostaną prawidłowo zamontowane i nie ulegną uszkodzeniu podczas tego procesu. Jest to możliwe dzięki fachowcom zatrudnionym przez naszą firmę, którzy mają wieloletnie doświadczenie i specjalistyczne umiejętności montażu tego typu elementów. Zachęcamy więc do skorzystania z usługi montażu paneli szklanych w Warszawie podczas ich zakupu w naszym sklepie.

Dlaczego warto wybrać panele ścienne szklane ze sklepu Magic & Style? Oferta dla Warszawy

Szukasz wysokiej jakości paneli szklanych do swojej kuchni lub łazienki? Nasza oferta paneli szklanych dla mieszkańców Warszawy i okolic, to idealne rozwiązanie, które doskonale sprawdzi się w takich zastosowaniach. Każda osoba, decydująca się na zakup naszych produktów, może skorzystać z wygodnego systemu rozliczeń, który składa się z 30% zaliczki, natomiast reszta kwoty opłacana jest przy odbiorze. Wykonujemy również panele szklane na zamówienie pod ustalony wymiar i prowadzimy wysyłkę zarówno w kraju, jak i za granicę. Gwarantujemy, że zakupione u nas panele szklane do łazienki lub kuchni zostaną dostarczone bez żadnych uszkodzeń, a to dzięki specjalnie opracowanej technologii pakowania tego typu paneli w stelaże drewniane, które zabezpieczają produkt na czas jego transportu.