office@magicandstyle.com

Panele szklane - Rybnik

Panele szklane w Rybniku cieszą się coraz większą popularnością, ponieważ nadają wystrojowi domu nowoczesny charakter. Każdy może dopasować odpowiedni wzór paneli do swoich upodobań i cieszyć się estetyką oraz wygodą. Panele szklane to nic innego jak odporna na zniszczenia tafla szkła hartowanego pokryta wzorem. Takie panele można umieścić w kuchni lub w łazience.

 

Panele szklane do kuchni w Rybniku – dlaczego warto je mieć?

Większość kuchni naszych klientów wygląda podobnie – szafki górne i szafki dolne oddzielone są przestrzenią. Panel szklany do kuchni świetnie zastąpi tradycyjne kafelki lub farbę. Jego główną przewagą jest to, że jest łatwy do czyszczenia. Podczas gotowania olej lub sosy często pryskają i pozostawiają nieestetyczne plamy. Takie zaschnięte zabrudzenie jest niemal niemożliwe do usunięcia ze ściany, w przypadku kafelek jest to łatwiejsze, ale problematyczne do wyczyszczenia stają się fugi. Natomiast panele szklane do kuchni w mieszkaniu lub domu w Rybniku nie sprawiają żadnych trudności, i wystarczy tylko mokra ściereczka, aby cieszyć się porządkiem. Dodatkowo – są odporne na wysokie temperatury i wilgoć.

Mieszkasz w Rybniku i potrzebujesz pomocy przy wyborze paneli szklanych? Skontaktuj się z nami:

+ 48 739 099 379
+ 48 576 236 379

Postaw na unikatowy wygląd - kuchenne panele szklane Rybnik

Oprócz funkcjonalności, panele szklane umieszczane w przestrzeni kuchennej bardzo dobrze się prezentują. Pasują właściwie do każdego wystroju – wystarczy tylko wybrać odpowiedni wzór. W Magic & Style posiadamy szeroki wybór grafik w różnych odcieniach kolorystycznych. Jedne z bardziej popularniejszych to modele przedstawiające kwiaty, owoce, drewno, liście, panoramy wielkich miast i różne geometryczne wzory. Wszystkie kolory są dobrze nasycone, nawet zieleń i szarość prezentują się intensywnie, co jest rzadko spotykane.

Każdy model dostępny jest także w kilku wymiarach (100 × 50 cm, 120 × 50 cm, 150 × 50 cm, 200 × 50 cm) – niektórzy chcą, aby panel szklany do kuchni w Rybniku miał długość całej ściany, a innym zależy tylko na zagospodarowaniu przestrzeni tuż nad kuchenką lub zlewem.

 

Panele szklane łazienkowe - Rybnik

Panele szklane umieszczane w łazience, podobnie jak panele kuchenne, występują w kilku rozmiarach, ale także w różnych układach. Panele dostępne są w układzie wertykalnym i horyzontalnym ze względu na różne wyposażenie łazienek naszych klientów z Rybnika. Inny model sprawdzi się do łazienki z wanną, a inny do pomieszczenia z prysznicem. Warto także wspomnieć, że w razie potrzeby jesteśmy w stanie wykonać panel na specjalne życzenie, jeśli widniejące na stronie wymiary nie spełniają oczekiwań. Każdy wzór tworzony jest za pomocą drukarki UV, która umożliwia zastosowanie najnowszych rozwiązań graficznych. Oferujemy modele obrazujące miasta, dżungle, plaże i różne elementy przyrody. W zależności od upodobań i wystroju łazienki można zdecydować się na wersję kolorystyczną lub czarno-białą. Dobrze dobrany model panelu umożliwi optyczne powiększenie przestrzeni.

 

Zalety łazienkowych paneli szklanych

Bez wątpienia panele szklane, które montuje się w łazience, są gustownym wyborem. Sprawiają, że łazienka klienta z Rybnika zyskuje niepowtarzalny charakter i jeszcze chętniej chce się w niej przebywać i relaksować. Panele nie niszczą się pod wpływem wilgoci, a więc nie ma żadnych obaw, że z czasem zaczną źle wyglądać. Warto po kąpieli (zwłaszcza pod prysznicem) przetrzeć panel suchą ściereczką, aby nie powstawały smugi.

Panele szklane z montażem w Rybniku - skontaktuj się z nami

Szukasz paneli szklanych w Rybniku? W Magic & Style znajdziesz to, czego szukasz, w dodatku w bardzo dobrej cenie. Przygotowaliśmy dla naszych klientów atrakcyjne ceny paneli, oferujemy także usługę montażu. Panele charakteryzują się dużą trwałością, ale podczas nieumiejętnego montażu można je łatwo uszkodzić lub krzywo przymocować. Nasi specjaliści przeprowadzają usługę szybko, w prawidłowy sposób. Montaż wykonujemy w odległości do 150 km od Bielska-Białej. Warto wybrać nasz sklep, ponieważ dbamy o szczegóły i odpowiednio zabezpieczamy panele szklane przed wysyłką do Rybnika. Paczki trafiają nie tylko do klientów z Polski, ale również z całej Europy, dlatego panele muszą być bardzo dobrze chronione. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!