office@magicandstyle.com

Panele szklane - Gliwice

Panele szklane są bardzo popularnym rozwiązaniem w Gliwicach. To nowoczesny trend wykorzystywany w wielu wnętrzach. Czym tak właściwie są te panele? To tafla szkła hartowanego zadrukowana grafiką, która umieszczana jest na ścianie. Szkło hartowane to znakomity materiał, ponieważ jest odporne na zniszczenia, a także na wilgoć i wysokie temperatury.

 

Dlaczego warto zdecydować się na panel szklany do kuchni w Gliwicach?

Panele szklane mają wiele zalet. Najważniejszą z nich jest wygoda użytkowania. Kuchenny panel szklany jest montowany zwykle między blatem a górnymi szafkami kuchennymi zamiast tradycyjnych płytek. Plamy po sosie, skraplająca się para czy pozostałości tłuszczu wystarczy przetrzeć wilgotną ściereczką. Czyszczenie zajmuje krótką chwilę i nie wymaga używania specjalnych środków czystości. Inną zaletą jest ich uniwersalność. Panele szklane zamontowane w Gliwicach będą pasować do każdego wnętrza, dodając mu nowoczesnego designu - można wybrać taki wzór i taką wersję kolorystyczną, która będzie współgrać z wystrojem kuchni. Dlaczego warto wybrać kuchenne panele szklane do domu lub mieszkania w Gliwicach właśnie w naszym sklepie? Tworzymy produkty o znakomitej jakości. Druk na szkle jest bardzo dokładny, dobrze nasycony kolorami. Wszystko dzięki użyciu profesjonalnego i nowoczesnego sprzętu – drukarki UV. Jesteśmy w stanie drukować nawet intensywne zielenie i szarości, co jest rzadkością na rynku.

Mieszkasz w Gliwicach i potrzebujesz pomocy przy wymiarowaniu lub doborze produktu? Zadzwoń do nas:

+ 48 739 099 379
+ 48 576 236 379

Szeroki wybór paneli szklanych do kuchni tylko w Magic & Style

W Magic & Style możemy pochwalić się bogatą bazą wzorów. Przygotowaliśmy takie grafiki, które będą pasować do jasnych i ciemnych kuchni, do małych oraz dużych powierzchni, do stylu rustykalnego i minimalistycznego. Wśród naszych wzorów znajdują się m.in.: owoce, abstrakcje, nadmorskie krajobrazy i kwiaty. Panele szklane do kuchni w Gliwicach występują w czterech rozmiarach: 100 × 50 cm, 120 × 50 cm, 150 × 50 cm, 200 × 50 cm. Można zdecydować się na panel zajmujący całą długość ściany lub tylko na jakąś jej część – np. nad kuchenką i nad zlewem. Realizujemy także panele na indywidualny wymiar.

 

To warto wiedzieć przed zakupem paneli szklanych - informacje dla klientów z Gliwic

Zacznijmy od najważniejszej sprawy, czyli od płatności. Zdecydowaliśmy się na rozliczenie wygodne dla naszych klientów – podczas składania zamówienia konieczne jest wpłacenie zaliczki, wynoszącej 30% wartości zamówienia. Pozostałe 70% wypłacane jest dopiero kurierowi podczas odbierania paczki z panelami. Każdy panel szklany do kuchni w Gliwicach dostępny jest w kilku rozmiarach, a niektóre wzory mają również możliwość wyboru koloru tła. Jeśli chodzi o rozmiary, to istnieje możliwość wykonania wzoru na szkle hartowanym pod konkretny wymiar, pasujący do danego wnętrza. Na realizację potrzebujemy zwykle do 7 dni roboczych.

 

Bezpieczna wysyłka i montaż

Oferujemy wysyłkę na terenie Polski oraz całej Europy! Każde zamówienie jest dokładnie zabezpieczane i objęte ubezpieczeniem. Na narożniki paneli nakładamy specjalne ochronki plastikowe, całą taflę szkła owijamy folią bąbelkową, korzystamy z przekładek styropianowych i stelażu drewnianego, by na końcu owinąć cały karton folią strecz. Gwarantujemy, że produkt dotrze w całości, bez uszkodzeń.

Montaż paneli szklanych w Gliwicach – zaufaj specjalistom

Panel szklany do kuchni w Gliwicach wykonany jest ze szkła hartowanego, ale ze względu na jego dużą powierzchnię podczas montażu łatwo o jego uszkodzenie. Klienci, którzy nie są wprawieni w mocowaniu takich elementów, mogą odłamać jakiś element lub zamontować panel krzywo. W Magic & Style zajmujemy się nie tylko sprzedażą paneli, ale również ich montażem. Nasi pracownicy mają niezbędne doświadczenie i wykonują swoją pracę z dużym zaangażowaniem. Z taką pomocą otrzymujesz gwarancję jakości i bezpieczeństwa. Zapraszamy do kontaktu z nami w celu ustalenia szczegółów – cena usługi zależy od rodzaju montowanego panelu oraz od miejsca usługi. Zaznaczamy, że nasi pracowniczy dojeżdżają do miejsc znajdujących się w promieniu 150 km od Bielska-Białej.