office@magicandstyle.com

Panele szklane - Kraków

Szklane panele produkowane są ze szkła hartowanego, które jest dużo trwalsze niż klasyczne szkło. Swoje właściwości osiąga dzięki poddaniu obróbce termicznej, co zwiększa odporność na zniszczenia. Jest ono bardzo wytrzymałe, również na temperaturę – co jest cenne w przypadku umieszczenia szklanych paneli nad kuchenką. Korzystamy ze szkła hartowanego OPTI o grubości 4 mm. Jest to bezpieczne szkło, które dodatkowo zabezpieczamy folią.

 

Kupno szklanych paneli kuchennych w Krakowie

Wybierając panele szklane w sklepie Magic & Style, warto wiedzieć, jak przebiega cała usługa. Czas realizacji w przypadku szkła hartowanego pod wymiar wynosi zwykle od 5 do 7 dni roboczych. Zapewniamy druk wysokiej jakości w przypadku każdej grafiki, ponieważ działamy na najnowszej drukarce UV, która charakteryzuje się wysoką czułością na kolory. Szklane panele można odebrać w naszym stacjonarnym sklepie w Bielsku-Białej lub zdecydować się na wysyłkę zamówienia. Panele pakowane są bezpiecznie w specjalne stelaże drewniane. Dodatkowo każda przesyłka jest objęta ubezpieczeniem od uszkodzeń w transporcie – po otrzymaniu przesyłki na wszelki wypadek należy sprawdzić jej stan. Wysyłamy panele na terenie Polski oraz całej Europy. Najważniejsza jest oczywiście sprawa płatności – nasz system rozliczeń opiera się na zaliczce 30% podczas składania zamówienia, a następnie na wpłacie pozostałej reszty kurierowi po odebraniu przesyłki.

Dlaczego warto zdecydować się na panele szklane w kuchni?

Panele szklane do kuchni zyskały w ostatnim czasie dużą popularność - coraz więcej osób wybiera je do swoich domów. Główną zaletą, przemawiającą na korzyść paneli szklanych montowanych m.in. w Krakowie, jest ich łatwe czyszczenie. Podczas gotowania tłuszcz lub sosy często pryskają na ścianę, a szklaną powierzchnię wystarczy przetrzeć mokrą ściereczką – czasem z odrobiną środka czyszczącego.

Mieszkasz w Krakowie i potrzebujesz pomocy przy wymiarowaniu lub wyborze produktu? Zadzwoń do nas:

+ 48 739 099 379
+ 48 576 236 379

Szklane panele pasujące do każdego wystroju w Krakowie

Wybierając panele szklane do kuchni w Krakowie zyskuje się możliwość zaaranżowania pomieszczenia w ciekawy sposób, a przy tym można wyróżnić swoje wnętrze w dowolny sposób, decydując się na odpowiednią grafikę. Z tego też powodu panele szklane będą pasować do każdego wystroju - w naszym sklepie wybór jest naprawdę szeroki.

 

Panele szklane do łazienki Kraków - jakie wybrać?

Z wieloma korzyściami wiąże się także wybór paneli szklanych do łazienki w Krakowie. W sklepie Magic & Style posiadamy bogatą bazę wzorów – każdy z pewnością znajdzie odpowiednią grafikę, pasującą do wnętrza łazienki. Malownicze pejzaże, kwiaty i inne elementy natury, panoramy miast i graficzne wzory to tylko niektóre z dostępnych grafik. Obrazy występują w pełnej kolorystyce, ale posiadamy również takie w wersji czarno-białej.

 

Zalety szklanych paneli do łazienki

Łazienkowe panele szklane wyglądają bardzo estetycznie, są odporne na wilgoć i bardzo łatwo oczyścić je z kropel wody. Sprawdzą się zatem nad wanną oraz w kabinie prysznicowej. Jeśli chodzi o wymiary paneli, to sprzedajemy gotowe produkty, jednak istnieje także możliwość wykonania panelu pod wskazany przez klienta wymiar. Panele szklane sprzedawane w Krakowie mają najczęściej prostokątny kształt – zarówno w układzie horyzontalnym, jak i wertykalnym. Niektóre wzory tworzone są także na planie kwadratu. To wybór dla wszystkich, którzy cenią sobie poczucie estetyki, wygodę i funkcjonalność.

Zamów panele szklane z montażem w Krakowie!

Szukasz firmy, która w prawidłowy i dokładny sposób zamontuje w Twoim mieszkaniu panele szklane? W Magic & Style możesz nie tylko kupić materiały, ale również liczyć na pomoc naszych fachowców. Zatrudniamy osoby, które zajmują się montażem i mają odpowiednie doświadczenie, dzięki czemu wiemy, że usługa zostanie przeprowadzona profesjonalnie. Niektórzy klienci decydują się na samodzielne zamocowanie paneli – oczywiście jest to możliwe, ale w takiej sytuacji występuje ryzyko uszkodzenia materiału. Z tego powodu zachęcamy do skorzystania z naszej pomocy. Zajmujemy się montażem szklanych paneli w Krakowie i w okolicach – jeśli mieszkasz w odległości 150 km od Bielska-Białej, to zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów usługi montażu.